Anasayfa » Ekibimiz

Ekibimiz

 • Gözde Özeşme

  Gözde Özeşme

  Kimya Mühendisi - ODTÜ KKK
 • Mustafa Çevik
 • Seyhan Boyacıoğlu

  Seyhan Boyacıoğlu

  Kimya mühendisliği yüksek lisans öğrencisi, KOÜ kimya mühendisliği mezunu ve aynı zamanda Anadolu Üniversitesi işletme fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Mühendislik eğitimim boyunca AIESEC, IAESTE ve ERASMUS ile Rusya, Almanya ve Hollanda’da öğrenci değişim programlarına katılarak 3 farklı projede görev aldım. Yapmaktan keyif aldığım şeyler ise yeni kültürleri deneyimlemek ve bilimsel konularda araştırmalar yapmaktır.
 • Gizem Bozkurt

  Gizem Bozkurt

  Üniversiteye kadar olan eğitimimi Bursa'da tamamladım. Ardından 2011 yılında ODTÜ Kimya Mühendisliği ile öğrenimime devam ediyorum. Üniversite maceramın bir döneminde Budapeşte'de bir dönemlik Erasmus tecrübem oldu ve üniversite hayatım boyunca öğrenci topluluklarında aktif olarak yer almaya çalıştım. Gezmeyi,okumayı ve yeni şeyler denemeyi seven biriyim. Okuduklarımı ve öğrendiklerimi burada sizlerle paylaşmak isterim. Keyifli okumalar..
 • Seda Ayten

  Seda Ayten

  1996 İstanbul doğumluyum. Abant İzzet Baysal Üniversite Fen Edebiyat Fakültesi Kimya bölümü öğrencisiyim. Kimyanın ve beraberindeki birçok fen bilim dalına karşı ilgiliyim. Okumayı,araştırma yapmayı ve spor yapmayı seviyorum. Umarım kimya birçok uygulamayla birlikte hayatlarımızda daha çok yer kaplayacak ve bende bu gelişmelerin içinde olmak istiyorum.

Send this to friend