Anasayfa » Ekibimiz

Ekibimiz

 • Gözde Özeşme Taylan

  Gözde Özeşme Taylan

  *Çiçeği burnunda Kimya Mühendisi [B.S. Chemical Engineering, METU NCC M.S. Sustainable Environment and Energy Systems, METU NCC]
 • Mustafa Çevik
 • Betül Çınar

  Betül Çınar

  Bursada doğup büyüdüm.Fen Bilimine özelliklede Kimya'ya ayrı bir meraklıydım. Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü öğrencisiyim. Kimya alanında bilmediğim bir çok konuyu sizlerle araştırarak mesleğimde kendimi dahada geliştirmek istiyorum.Bu aileye katıldığım için oldukça mutluyum. İyi Okumalar..
 • Can Duyar

  Can Duyar

  1999 Yılında İstanbul'da doğdum. Gebze Teknik Üniversitesi-Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Bilgisayar Bilimine ve biyolojiye karşı ilgiliyim. İleride Yapay Zeka, Yapay Sinir Ağları(Artificial Neural Networks) ve Gömülü Sistemler konularına yönelip kendimi bu alanlarda geliştirmek istiyorum. Tıp sektörüne karşı ilgim olduğu için ileride Tıp ve Bilgisayar Bilimini birleştiren çalışmalar yapmak gibi bir hedefim var.
 • Ekin Ersoy

  Ekin Ersoy

  ODTÜ Kimya bölümü öğrencisiyim. Aynı zamanda Çevre Mühendisliği bölümünde yandal programındayım. Üniversiteye kadar olan öğrenimimi İstanbul'da tamamladım. Kimya alanına ilgim lise yıllarımda başladı ve o günlerden itibaren bilim alanındaki gelişmeleri takip etmeye çalıştım. Üniversitede uluslararası bir kimya mühendisliği yarışmasında ülkemizi temsil etme şansı buldum. Kimyaya bakış açımı değiştiren bu tecrübe sonrasında bilim dünyasındaki gelişmeleri öğrenebileceğimiz Türkçe kaynakların az olduğu kanısına vardım ve çeviri yazıları, makaleler yazmaya başladım. Yeni yerler keşfetmeyi, spor yapmayı ve kitap okumayı seven biriyim. Bu büyük platformda bulunduğum için çok memnunum.
 • Eylül Aktan

  Eylül Aktan

  1997 İstanbul doğumluyum. İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Bölümü öğrencisiyim. Farklı kimya projelerinde yer alarak kişisel ve mesleki gelişimimi arttırmayı amaçlamaktayım. Kimya ile ilgili çalışmaları ve gelişmeleri yakından takip ederek yeni kazanımlar elde etmek ve bu kazanımları okuyucuya ulaştırmak istiyorum. Herkese keyifli okumalar dilerim.

Send this to friend