Anasayfa » Ekibimiz

Ekibimiz

 • Gözde Özeşme

  Gözde Özeşme

  Kimya Mühendisi - ODTÜ KKK
 • Mustafa Çevik
 • Seyhan Boyacıoğlu

  Seyhan Boyacıoğlu

  Kimya mühendisliği yüksek lisans öğrencisi, KOÜ kimya mühendisliği mezunu ve aynı zamanda Anadolu Üniversitesi işletme fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Mühendislik eğitimim boyunca AIESEC, IAESTE ve ERASMUS ile Rusya, Almanya ve Hollanda’da öğrenci değişim programlarına katılarak 3 farklı projede görev aldım. Yapmaktan keyif aldığım şeyler ise yeni kültürleri deneyimlemek ve bilimsel konularda araştırmalar yapmaktır.
 • Betül Çınar

  Betül Çınar

  Bursada doğup büyüdüm.Fen Bilimine özelliklede Kimya'ya ayrı bir meraklıydım. Uludağ Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü öğrencisiyim. Kimya alanında bilmediğim bir çok konuyu sizlerle araştırarak mesleğimde kendimi dahada geliştirmek istiyorum.Bu aileye katıldığım için oldukça mutluyum. İyi Okumalar..
 • can duyar

  can duyar

  1999 Yılında İstanbul'da doğdum. Gebze Teknik Üniversitesi-Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Bilgisayar Bilimine ve biyolojiye karşı ilgiliyim. İleride Yapay Zeka, Yapay Sinir Ağları(Artificial Neural Networks) ve Gömülü Sistemler konularına yönelip kendimi bu alanlarda geliştirmek istiyorum. Tıp sektörüne karşı ilgim olduğu için ileride Tıp ve Bilgisayar Bilimini birleştiren çalışmalar yapmak gibi bir hedefim var.
 • Gizem Bozkurt

  Gizem Bozkurt

  Üniversiteye kadar olan eğitimimi Bursa'da tamamladım. Ardından 2011 yılında ODTÜ Kimya Mühendisliği ile öğrenimime devam ediyorum. Üniversite maceramın bir döneminde Budapeşte'de bir dönemlik Erasmus tecrübem oldu ve üniversite hayatım boyunca öğrenci topluluklarında aktif olarak yer almaya çalıştım. Gezmeyi,okumayı ve yeni şeyler denemeyi seven biriyim. Okuduklarımı ve öğrendiklerimi burada sizlerle paylaşmak isterim. Keyifli okumalar..
 • Seda Ayten

  Seda Ayten

  1996 İstanbul doğumluyum. Abant İzzet Baysal Üniversite Fen Edebiyat Fakültesi Kimya bölümü öğrencisiyim. Kimyanın ve beraberindeki birçok fen bilim dalına karşı ilgiliyim. Okumayı,araştırma yapmayı ve spor yapmayı seviyorum. Umarım kimya birçok uygulamayla birlikte hayatlarımızda daha çok yer kaplayacak ve bende bu gelişmelerin içinde olmak istiyorum.

Send this to friend