Anasayfa » Sektörler » Kozmetik ve Temizlik Teknolojileri » Gözlük Kaydırmaz Ruj: Nerdwax

Gözlük Kaydırmaz Ruj: Nerdwax

Önemsiz gibi gözüken küçük problemler bazılarımız için hayatı çekilmez kılabiliyor. İşte bu problemlerden biri gözlüğünüzün burnunuzdan sürekli kaymasıdır. Gözlükçüye gidip yeniden ayarlatsanız da kısa bir süre sonra eski hallerine dönüveriyorlar.  Bu problemle uğraşan kişi sayısı oldukça fazla olunca çeşitli çözümler de üretilmeye başlanmış: burun silikonu, burun bandı, kulak arkası tutacakları bunlardan birkaçı. Bunların içlerinde öyle bir tanesi var ki; hem kullanım rahatlığı, hem doğallığı hem de cilt besleyici özelliği ile alternatiflerinden öne çıkıyor. İşte bu ürünün adı: Nerdwax. Türkçe karşılığı “inek (çalışkan) yapıştırıcısı/ruju” olarak çevrilebilir. Çalışkan öğrenciler gözlük takar genellemesinden türetilmiş bir marka.

İçeriğinde daha önce de belirttiğimiz gibi doğal ve organik maddeler var, bu sayede de gözlüğünüzün kaymasını önlerken bir yandan da cildinizi besleyebiliyor. Bir uygulama birkaç saat etkisini gösterirken, bir ruj 6 ila 8 aylık kullanımımıza yetecek miktarda.

Fiyatı da oldukça uygun olan bu yeni ürüne linke tıklayarak ulaşabilirsiniz: Amazon.

Ayrıca markanın kendi sitesi de mevcut:  Nerdwax.

Rujun yapımı hakkında detaylı bilgi için bu sevimli videoyu izleyebilirsiniz: 

Video İngilizce ancak ayarlardan altyazı ile otomatik çevirme seçeneğinden Türkçe altyazı yapabilirsiniz.

Kaynakça:

Nerdwax Gözlüğünüzün Burnunuzdan Kaymasını Durduracak, Erişim Tarihi: 02.10.2016, http://www.boredpanda.com/glasses-wax-nerdwax/

Nerdwax, Erişim Tarihi: 02.10.2016, https://www.nerdwax.com/

Send this to friend