Anasayfa » Sektörler » Sağlık ve İlaç Teknolojileri » 3.Kök Hücre Ve Uygulamaları Sempozyumu

3.Kök Hücre Ve Uygulamaları Sempozyumu

Türkiye’nin en kapsamlı ve en geniş katılımlı Kök Hücre Öğrenci topluluğu olan İstanbul Üniversitesi Kök Hücre Klübünün düzenlediği 3.Kök Hücre Ve Uygulamaları Sempozyumu’na davetlisiniz!

Aşağıda, İstanbul Üniversitesi Kök Hücre Klübünün vermiş olduğu bilgiyi sizinle paylaşalım:

“Geleceğin umut ışığı , günümüzde üzerindeki çalışmaların giderek arttığı bir alan kök hücre. Yenilemeyen hastalıkların şifasını kardeşinin kordonunda bulan, yeni sayılmayan ve hızla gelişen çok değerli bir teknik. Eminiz ki sizler de bilim aşığı insanlar olarak bu alandaki son çalışmaları merak ediyorsunuz; öyleyse durmayın , içinizdeki merak ışığını yakmayı ve öğrenerek daha fazla insana dokunmayı unutmayın.

 

Gelecek Bizim Biz İse Geleceğiz !! 
28-29 Nisan’da tüm kök hücre meraklılarını  İstanbul Üniversitesi Kök Hücre Öğrenci Kulübü olarak düzenlediğimiz 3. Kök Hücre ve Uygulamaları Sempozyumu’na bekliyor olacağız.
Çok değerli akademisyenlerle gerçekleştireceğimiz bu programda,
GQ Türkiye Yılın Bilim İnsanı Ödülü alan Prof. Dr. Ercüment Ovalı, Türk Hemofili Derneği Başkanı Prof. Dr. Bülent Zülfikar, Kök Hücre ve Hücresel Tedaviler Derneği  Yönetim Kurulu üyesi Prof. Dr. Tunç Akkoç ve alanında bir sürü başarılar edinmiş saygın biliminsanları da bizlerle birlikte olacak.
Hep birlikte yarınlara dokunalım , 7 den 70 e değil, hepimiz  birer kök hücreydik en başta,  öyleyse yaş sınırlaması olmadan meraklısı olan herkesi bekliyoruz programımıza.”

Tarih: 28-29 Nisan 2018 

Yer: İ.Ü. Fen Fakültesi Prof.Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu/İstanbul Üniversitesi

Kayıt için: http://www.iukok.com/tr/3-kok-hucre-ve-uygulamalari-sempozyumu/kayit-formu/

Send this to friend